מועדון הג’אז מצפה רמון

מועדון הגא’ז במצפה רמון הוקם על ידי עמותת קשת בהובלת גדי לייברוק.

המועדון הוקם כמרכז לחינוך והעשרה מוזיקלית ובמהלך השנים הפך למרכז תרבותי שמושך אליו את טובי המוזיקאים בארץ ומקום בילוי בעל מוניטין של אווירה מיוחדת במינה ומוזיקה איכותית לקהילת מצפה רמון ואורחיה.

במסגרת פעילות המועדון, קיימה העמותה קשת מיזמים שונים בתחום החינוך המוזיקלי לקהילת תושבי מצפה רמון. בין המיזמים הופקו סדנאות נגינה לתלמידים וקונצרטים וסדנאות מוזיקליות לתושבי היישוב.

במועדון ניתנת במה פתוחה למוזיקאים מקומיים, מתקיימות מסיבות פתוחות לקהילה והקרנת סרטים. המועדון היה בית גם לתזמורת הג’אז שהתקיימה ביישוב וגם למגוון הרכבי מוזיקה מקומיים, המקיימים בו חזרות והופעות.

במועדון הגא’ז – מתקיימות בכל סוף שבוע הופעות של אמנים שונים מהארץ והעולם. לצורך כך הקימה עמותת קשת במועדון יחידת אירוח המשמשת כרזידנסי לאירוח האמנים המגיעים להופיע בעיירה המבודדת.

בשנת 2014, בשל הרחבת פעילותו העסקית, נפרד המועדון מהעמותה ובתמיכת מועצת מצפה רמון, הפך לגוף הפועל תחת המתנ”ס המקומי.

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

אירועים קרובים

הצטרפו לניוזלטר שלנו

עמותת קשת היא צינור של מידע עבור חדשות ואירועים מעניינים במרחב הר הנגב ואנו מעדכנים מפעם לפעם את הציבור בנוגע לפעילות העמותה או פעילות של גורמים אחרים במרחב. אנו שומרים על פרטיות מכותבי רשימת הדיוור ופרטיהם לעולם לא ימסרו לצד שלישי למטרה כלשהי. לצפיה במדיניות הפרטיות של העמותה, אנא לחצו כאן.

דילוג לתוכן