קאמרינגב

קאמרינגב הוא מיזם ארוך טווח, אשר מביא מוסיקה קלאסית המבוצעת על-ידי נגנים ישראלים בעלי שם וברמה בין-לאומית, למופעים במצפה רמון ורמת נגב.

המיזם הינו יוזמה של יעל ברולסקי, כנרת בין-לאומית, אשר מנהלת את הפרויקט מיומו הראשון. במסגרת הפרויקט הועלו כבר 14 מופעים במהלך עונות מופעים בשנים 2015-2016 בהם צפו והאזינו מאות מתושבי מצפה רמון.

ההורים המצפאים אשר האזינו עם ילדיהם לקונצרטים בעבר, הדגישו כי החשיפה לכלים ולמוזיקה קלאסית בפעם הראשונה הייתה זכות אמיתית. במיוחד כאשר גרים בפריפריה.

פרויקט קאמרינגב מייצר קשר מיוחד ואפילו נדיר, בין הנגנים לקהל מכל הגילאים. בעיקר בזכות מיקום הקונצרטים, בסביבה המדברית ועריכת המופעים בסביבה לא פורמאלית, שמאפשרת חוויה אותנטית לנגנים, שאותה הם מצליחים להעביר הלאה אל הקהל, שחווה קונצרט חד פעמי.

בימים אלו אנו שוקדים על תכניית סדרת המופעים לעונת 2019-2020 וגיוס התקציבים למימושה.

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

אירועים קרובים

הצטרפו לניוזלטר שלנו

עמותת קשת היא צינור של מידע עבור חדשות ואירועים מעניינים במרחב הר הנגב ואנו מעדכנים מפעם לפעם את הציבור בנוגע לפעילות העמותה או פעילות של גורמים אחרים במרחב. אנו שומרים על פרטיות מכותבי רשימת הדיוור ופרטיהם לעולם לא ימסרו לצד שלישי למטרה כלשהי. לצפיה במדיניות הפרטיות של העמותה, אנא לחצו כאן.

דילוג לתוכן