חגיגה של אוונגארד בהשראת המדבר

אירוע מוסיקה ניסיונית ופרפורמנס יוצא דופן. זהו פסטיבל ייחודי חד-יומי של רצף בלתי פוסק של מופעי מוסיקה אוונגרדית בכלים אקוסטיים קלאסיים לצד כלים אלקטרוניים ומופעי פרפורמנס-ארט המתקיים זו הפעם הרביעית בלב ליבו של מכתש רמון בפארק לאומי "צבעי מכתש רמון".

במכתש הנגנים מופיעים מוזיקאים ואמני מיצג מהשורה הראשונה המובילים את סצנת האלתור הניסיונית בישראל, לצד אמנים מקומיים ממצפה רמון, אשר יחדיו מציגים את אמנותם בהשפעת הטבע הפראי של המדבר משעות הבוקר ועד השקיעה.

במסגרת האירוע תבוצע היצירה A new Ocean מאת המלחין האנגלי קריסטופר פוקס, שהולחנה במיוחד למכתש הנגנים!

  • הכניסה – חינם!
  • לא תתקיים מכירת מזון באתר
האירוע מופק על ידי עמותת קשת – קהילה | תרבות | סביבה (ע”ר) ורשות הטבע והגנים.
מפיק ראשי – עזרי קידר | ניהול אמנותי – יעל ברולסקי | מפיקה בפועל – נטע רוזנצוויג

מתי?

22.11.2019
11:00 עד 17:30

איך מגיעים?

פארק לאומי
צבעי מכתש רמון

אפשר לישון?

לינה בחאן בארות
מכתש רמון (הזמנה באתר רט"ג)

גן לאומי צבעי הרמון

הוא אתר מיוחד, בלב מכתש רמון, אשר הוקם בשטחי המחצבות המשוקמות במכתש רמון ומושך אליו מטיילים ותושבי מצפה רמון מכל הגילאים. באירוע נוצר קהל נהדר שמשתלב לתוך המופעים בדרך ספונטנית ונחשף בהתלהבות רבה להופעות לא שגרתיות. חוויה דומה מתקיימת גם אצל המוזיקאים, שפוגשים בקהל שונה מזה שפוקד את ההופעות המסוימות הללו בדרך, דבר שיוצר את השיח בין שני הצדדים ופותח פתח לשיתופי פעולה ההולכים ומתרחבים בין תושבי הפריפריה לאמנים מהמרכז.

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

מי מופיע?

אופיר אילזצקי

מלחין, חוקר, מפיק, שדר רדיו, ומרצה
יצירותיו מאופיינות באקלקטיות וחוקרות את קו התפר שבין הכתוב למאולתר, הכלי לממוחשב, ובין האודיאלי לויזואלי. יצירותיו מנוגנות בארץ ובחו"ל באורח קבע, והוצגו בפסטיבלים בינלאומים. תוהה על קנקנה של הניסיוניות בכלל וזו הישראלית בפרט.

יעל ברולסקי

יוזמת והמנהלת האמנותית של מכתש הנגנים
כנרת קלאסית מהמובילות בישראל ובעולם, פעילה מזה עשר שנים בסצנה הניסיונית המקומית והעולמית ומרבה להופיע ולהזמין נגנים עמם היא מרבה להופיע למצפה רמון.

עדיה גודלבסקי

אמנית רב תחומית
הנבל הוא מרכיב מרכזי בפעילותה, עדיה נעה בין ביצוע מוסיקה קלסית, מוסיקה ניסיונית, אלתור, שירה, הלחנת שיריי משוררים והלחנה לנבל ולכלים נוספים. בנוסף היא יוצרת ומופיעה בשיתופי פעולה עם אמנים מתחומים שונים.

דני וויליאמס

מידע נוסף בקרוב!

סער יכין

משורר וחלילן
הוציא לאור ארבעה ספרי שירה, האחרון והטוב ביניהם "קיתונות וקבין" (2016), הוא אב וחלילן המנגן בעיקר בנאי ומתרגל תשומת לב, קשב, הקפדה ואכפתיות.

מעיין צדקה

מלחינה, חוקרת סאונד, מורה
כותבת צלילים לאנשים, בניינים, כלי נגינה, חפצים, ברזלים, ועוד... תחומי עיסוק נוכחיים כללים: מחקר צלילי תת-מיימי, הפיזיקליות של צליל, יצירות תלויות מקום, סאונד כמוצג מוזיאוני, יצירות אודיו-ויזואליות, והדים והדהודים בהקשרים מוזיקליים, פוליטיים וחברתיים.

עזרי קידר

מוזיקאי, קולנוען ואקטיביסט סביבתי/חברתי
מנהל את עמותת קשת והמפיק הראשי של מכתש הנגנים. מנגן מוסיקה הודית קלאסית ומוסיקה אלקטרונית כשיש לו זמן...

אורי זנדבנק

מידע נוסף בקרוב!

רם גבאי

כלי הקשה
מידע נוסף בקרוב!

זוהר שפיר

אמנית קול
חלק בלתי נפרד מהעשייה המוזיקלית המקומית בירושלים ולמרכיב אינטגרלי במערך הפקת אירועי תרבות בעיר והיוותה חלק פעיל בלייבלים המקומיים. הופיעה באינספור אירועים ופלטפורמות מקומיות ובינלאומיות.

דן ויינשטיין

צ'לן, מרצה ומוסיקאי רב גוני
מופיע כסולן וכנגן מוסיקה קאמרית ומוסיקה חדישה בישראל ובעולם. משתתף תדיר בפרויקטים המשלבים מחול, תיאטרון ומוסיקה מאולתרת ונסיונית. דן שיתף פעולה לאורך השנים עם מלחינים ומוסיקאים מתחומים שונים ביניהם סטיב רייך, גיאה קאנצ'לי, בטסי ג'ולס, ג'ון זורן, דיוויד גראבס, מורטון סובוטניק ועוד רבים אחרים.

דניאל דוידובסקי

מידע נוסף בקרוב!

איילת לרמן

אמנית ומוזיקאית
תל אביבית נשואה ואימא, איילת היא גם אמנית ומוזיקאית שיוצרת ומנחה סדנאות בתחומי הבימוי, פרפורמנס, מוזיקה ניסיונית חדשה ואילתור. למדה בביה״ס לתיאטרון חזותי וכעת משלימה MFA בבימוי קולנוע בא״ת.

עדו עקוב

מידע נוסף בקרוב!

אסיה אנגלה

מידע נוסף בקרוב!

דניאל ברנוב

אמן רב תחומי, אלתור, נויז, בניית כלים, פרפורמנס, ריקוד בוטו, צילום ותרגומי שירה רוסית.
התחלתי את דרכי כמאלתר בכלים אלקטרוניים ואקוסטיים. חלקם בניתי לבד ומשתמש בהם עד עכשיו. בסיס המוזיקה שלי בדרך כלל - הצליל עצמו - ואני רואה את עצמי כעוזר לו להתבטא, גם ככלי. בהמשך התפתחותי הגעתי לאמנות קול והיא תפסה חלק ניכר בעבודות שלי.

לילה בטרמן

אמנית רב תחומית
עוסקת בקול, אמנות סאונד, ואמנויות הבמה. ראשית השכלתה בפריז, בה למדה בילדותה מוזיקה עתיקה, המשכה בבית הספר לתיאטרון חזותי , ולאחר מכן במסגרות שונות בארץ ובחו"ל: מוזיקולוגיה , פיתוח קול ושירה רב קולית ממסורות שונות , מוזיקה חדשה.

גבריאל נויהאוס

ילידת שוויץ, יוצרת, מופיעה ומנחה בתחום המחול, המשחק והפרפורמנס
עבדה כרקדנית בלהקות באנגליה, בלגיה, צרפת ושוויץ ומאז הגעתה ארצה ב1991, התחילה ליצור עבודות בינתחומיות לחללי גלריה ומוזיאון, חלקן עם שותפים מתחום האמנות הפלסטית, השירה והקול.

איתמר גורפינקל

מידע נוסף בקרוב!

אילן וולקוב

מנצח, המנהל המוסיקלי של פסטיבל "טקטוניקס"
החל בקריירת הניצוח שלו בהיותו בן 19. בשנים 2011-2014 היה המנהל המוסיקלי והמנצח הראשי של התזמורת הסימפונית של איסלנד. שם גם יסד את פסטיבל "טקטוניקס", המשלב מוסיקה חדישה מסוגים שונים, ממוסיקה קונצרטית עד למוסיקת רוק.

נדב מייזל

מוסיקאי בס וחמסה, אבא, חקלאי
כותב שירה, קצת. המוסיקה היא צורה לחייו. מוסיקאי. פעיל כסולן, בהרכבים uru, ציפורי אדמה ובאנסמבל המאה 21. מתמחה בחיפוש מתמיד וגילוי עצמי של צלילו. בנגינה, שירה, שימוש באובייקטים והחיים.

אור רימר

מידע נוסף בקרוב!