fbpx

מצעד הגאווה והסובלנות
מצפה רמון 2023

מצעד הגאווה והסובלנות השלישי במצפה רמון יוצא לדרך ב30.6.23
ואנחנו צריכות וצריכים את הסיוע שלכםן כדי להוציא אותו לפועל!

תומכות ותומכים בזכויות הקהילה הגאה במצפה רמון!

בשנה שעברה נאלצנו לעלות לבג”צ אחרי שהמשטרה ניסתה לשנות את מתווה וזמן המצעד ברגע האחרון, בהשפעתן של הרשות המקומית והגרעין התורני.

אנחנו עדיין פועלות ופועלים ללא כל תמיכה מהרשות, למרות פניות רבות וחוזרות לשיתוף פעולה כדי ליצור מרחב בטוח לקהילה הלהטב”קית בתחום המועצה המקומית מצפה רמון.

בזמן החולף המשכנו לקיים אירועי תרבות ואמנות להטב”קיים, לצד מעגלים שבועיים לנוער ובוגרות.ים לתמיכה פנים-קהילתית, וכל זה כדי להמשיך ולדרוש מקום שווה ושוויוני לכולנו כאן ביישוב, כדי להגביר את הניראות הציבורית שלנו במקום שמבקש להעלים אותה, כדי לשדר לנוער, להורים ולכלל הציבור שגם מצפה רמון יכולה להפוך למקום בטוח עבורםן.

אנחנו לא מתוקצבות ע”י אף אחד – המצעד, לצד שאר האירועים מופקים ומופעלים בהתנדבות, אבל לטובת ההפקה נצטרך להיעזר בא.נשי הפקה ובציוד (אוהלים, דגלים, ציוד הגברה, במות) שצריך לשלם עבור ההשכרה שלו.

מה זה "מרחב גאווה"?

רצף אירועי תרבות ואמנות שמתרחש לאורך השנה כולה. 

במסגרתו הפקנו סדנאות כתיבה קווירית, סדנת פרפורמנס ודראג  מתמשכת – איתה הופענו מול הקהל המקומי. הפקנו סדנאות תנועה ומסיבות מקומיות, סדנאות איפור, וסדנאות אמנות ותרבות נוספות.

האירועים שלנו פתוחים ופונים לכלל הקהילות ולכלל הא.נשים – ללא קשר לנטייה המינית או לזהות המגדרית, ומאפשרים, הלכה למעשה, מרחב גאווה, בו כל איש.ה יוכלו להיות כפי שהםן.

חלק מהתרומות בשנים קודמות שימש למימון הוצאות אירועי מצעדי גאווה והסובלנות אך רוב הסכום שגויס מימן את רצף אירועי התרבות והאמנות של “מרחב גאווה”.

אז איך אפשר לעזור?

הכי טוב שפשוט תבואו למצפה רמון, לצעוד איתנו ביום שישי, 30.6 בבוקר ולהישאר לאירועים המהממים המתוכננים אחרי המצעד, ואם אפשרי עבורכםן נודה לתמיכה כספית – בכל סכום ובליווי כל מילות חיזוק שתמצאו לנכון.

עמותת קשת  המקיימת את אירועי מרחב גאווה לכל אורך השנה, מנהלת גם השנה את קמפיין התמיכה הציבורית בזכויות הקהילה הגאה במצפה רמון.

כלל התרומות משמשות להמשך הפעילות השנתית של “מרחב גאווה” –  לפעילויות החינוכיות האמנותיות והתרבותיות התומכות בקהילה הלהטב”קית המקומית במצפה רמון, בנות ובני בריתה, ולצורך סיוע המשכי באפיקים קהילתיים, משפטיים, נפשיים וחברתיים.

כל תרומה צנועה תעזור, וגם נוכחות במצעד המתקרב ותמיכה בו באירוע עצמו היא חשובה מאין כמותה. יחד נחזיר את האהבה, הגאווה והסובלנות האור למצפה רמון!

נתראה במצעד הגאווה השלישי!

גם השנה נצעד בגאווה ברחבי היישוב!
גם השנה נמשיך לייצר מרחב בטוח לתרבות להטב”קית במצפה רמון!

תודה לכל תורמי מצעד הגאווה 2023 במצפה רמון !

יערה אורי יהוד

04/06/2023

תודה על היצוג, על האנרגיה המושקעת והשמעת קולות רבים שלא נשמעים, תודה עליכם.

נתרמו
₪100.00

מעוז דגני

02/06/2023

נתרמו
₪250.00

נדב סילברט

02/06/2023

אצלנו בבית, במצפה רמון, כל אחד ואחת ירגישו בנוח. אצלנו לא יודר אף אדם מהמרחב הציבורי. תמיכה … קראו עוד

אצלנו בבית, במצפה רמון, כל אחד ואחת ירגישו בנוח. אצלנו לא יודר אף אדם מהמרחב הציבורי. תמיכה במצעד היא תמיכה בהיות האדם. גאה להיות שותף.

נתרמו
₪104.22

חנה עיני-סלע

01/06/2023

פינה של אור ושקט במדבר, צריכה להיות מקום בטוח ומחבק לכולן.ם, מחזקים אתכם.ן מהמרכז🙏

נתרמו
₪258.70

ירון קלנר

29/05/2023

נתרמו
₪52.73

Nimrod gornstein

28/05/2023

נתרמו
₪154.79

דר זהב

27/05/2023

גאים וגאות בכם. אתם הניצחון של הטוב על השטני, של האמת על השקר ושל האהבה על השנאה. לכו בכוחכם זה … קראו עוד

גאים וגאות בכם. אתם הניצחון של הטוב על השטני, של האמת על השקר ושל האהבה על השנאה. לכו בכוחכם זה וגאלתן אותנו מהחושך הנורא של אנשים מסכנים ועלובים במצפה רמון.

נתרמו
₪51.80

עופר דגן

24/05/2023

נתרמו
₪51.80
  • תרומה לעמותת קשת מוכרת לצרכי מס לפי הקבוע בהוראות רשויות המס בישראל והעמותה מחזיקה בכל האישורים המתאימים לצורך קבלת תרומות לרבות אישור מנהל תקין ואישור מוסד ציבורי לעניין תרומות לפי סעיף 46 לפקודת מס הכנסה.
  • עם סיום הליך תשלום התרומה, תשלח באופן אוטומטי קבלת תרומה לכתובת המייל שלכם. המסמך כולל גם לינק להורדת האישורים הנדרשים לזכאות מס בגין תרומה.
  • התרומה שתתקבל תשמש אך ורק לפעולות הקשורות בפעילות הקהילה הלהטב”קית במצפה רמון.
דילוג לתוכן